Beaver

Beaver je řada moderních jídelních židlí, barových židlí a stolů zaměřených na různé funkce. Hranatý stůl 80x80 cm.

Přečíst více
Cena zvolené konfigurace
Cena od
18 600 Kč
Cena bez DPH
15 372 Kč
Dodání do 8 týdnů
Dodání do 8 týdnů

Detail produktu

Technické informace

Šířka
80 cm
Hloubka
80 cm
Výška
75 cm
Podnož
dřevěná
Materiál
deska laminát, podnož masivní dřevo

Beaver je řada moderních jídelních židlí, barových židlí a stolů zaměřených na různé funkce. Všechny designy překypují charakterem a krásnými detaily, které svědčí o kvalitním řemeslném zpracování. Ikonické nohy jsou navrženy pod šikmým úhlem a mají ocelový kříž, který zajišťuje, že Beaverovy nohy zůstanou pevně zasazeny na zemi - prozatím a navždy.

Says Who

Nikolaj a Kasper. Says Who Desig rádi vypráví příběhy prostřednictvím jejich produktů. Příběhy, které přidávají charakter a význam pro uživatelské prostředí. Milují jednoduchý, chytrý a přesto mužský design. Surovost vyjádřená rafinovanými detaily. Vždy se snaží dodávat produktu osobnost. Dobrý design je užitečný, charakteristický a vypráví příběh. Zanechává trvalý dojem, který obohacuje naše životy způsoby, na které jsme nikdy předtím nepomysleli. Když je design v nejlepší formě, obohacuje náš každodenní život a zkušenosti.

Says Who

Popis značky

Bolia je mezinárodní firma zaměřující se na moderní skandinávský nábytek. Jejich kolekce jsou inspirovány proměnlivostí přírody díky uklidňujícím barvám ročních období a výběru přírodních materiálů. Každý z produktů je navrhován talentovanými designéry z celého světa a vyráběn kvalifikovanými řemeslníky a truhláři. Používaný materiál má nadčasový charakter a kvalitu. Dřevo pochází z udržitelného evropského lesního hospodářství. 

Podobné produkty

Navštivte naši prodejnu a showroom

Zastupujeme značky nábytku